Home > Medycyna > Liposukcja czyni cuda

Liposukcja czyni cuda

Najistotniejsze jest odpowiednie zachowanie przed zabiegiem, przede wszystkim zaleca się rzucenie palenia już cztery tygodnie przed zabiegiem, do tego nie wolno przebywać w pomieszczeniach, w których znajduje się dym, ponieważ to także może nam zaszkodzić. Do tego niezwykle istotne jest odpowiednie odżywienie. Dieta pozbawiona tłuszczu to podstawa. Naczelną regułą jest także zakaz opalania się przez dwa tygodnie zanim dojdzie do zabiegu, unikanie solarium. Nie wolno przed zabiegiem spożywać aspiryny, ponieważ jest ona bardzo niebezpieczna dla organizmu.

Bardzo ważne jest, aby odstawić wszelkich odżywek służących budowie masy ciała, a także co niezwykle ważne powinniśmy nosić specjalny pas, który uciska miejsca, gdzie dojdzie do zabiegu. Bardzo istotne jest także to, aby przed samym zabiegiem umyć się za pomocą specjalnego antyseptycznego mydła, aby skóra była przygotowana do wykonania zabiegu. W trakcie pakowania się do klinki nie możemy zapomnieć o zabraniu przyborów toaletowych, a także odpowiednich leków, specjalnego mydła, a także paska uciskowego. Będzie on bowiem towarzyszył nam przez długie tygodnie. Dopiero po zdjęciu go będzie w stanie ujrzeć prawdziwe efekty działania tej metody. Na koniec warto wspomnieć o tym ile zwykle kosztuje liposukcja. Ceny są bardzo zróżnicowane i podlegają temu, jaka część ciała ulega danemu zabiegowi. Przede wszystkim pacjenci chcą pozbyć się warstwy tłuszczu z okolic brzucha i z samego brzucha. Nie jest to takie trudne, trzeba tylko pogodzić się z długim okresem powrotu do zdrowia.

Zwykle taki zabieg kosztuje siedem tysięcy, w tej cenie jest znieczulenie, pobyt w klinice, a także wszystkie potrzebne materiały opatrunkowe oraz wizyty kontrolne. Jak widać nie jest to zbyt wygórowana cena, biorąc pod uwagę, ile możemy zyskać wykonując ten prosty i skuteczny zabieg. Niestety coraz więcej kobiet musi sobie radzić z tym, że nie tylko brzuch jest narażony na fałdy tłuszczu. Także uda, biodra oraz kolana to miejsca, gdzie zwykle pojawiają się grube fałdki tłuszczu.

,

Comments are closed.

TOP